Ultimate Sports - Contractor License                     5/12/2018 - 1:35 PM
      SOL Continental Conference Championships - 5/11/2018 to 5/12/2018      
                             Central Bucks South                             
 
Event 36  Boys Javelin Throw
=======================================================================      
 League Meet: M 195-05  2009        Brett Miller, Central Bucks East         
                160-00  D1 District 1 Qualifier                              
    Name              Year School                  Finals        Points      
=======================================================================      
Finals                                                                       
  1 Clark, Evan         12 Central Bucks East   171-07.00 D1      10         
  2 Brown, Matthew      12 Central Bucks East   171-04.00 D1       8         
  3 Guzzi, Chad         12 Central Bucks East   158-10.00          6         
  4 Bassler, Alex       12 Central Bucks East   156-11.00          5         
  5 Duke, tyreece       12 North Penn           150-05.00          4         
  6 Bowman, Aaron       12 Central Bucks South  150-01.00          3         
  7 Blessing, Anthony   12 Souderton Area       147-08.00          2         
  8 Moyer, Ethan        11 Souderton Area       143-00.00          1         
  9 Hannon, Jonathon    10 Central Bucks West   138-03.00                    
 10 LeConey, Sean       11 North Penn           137-08.00                    
 11 Vince, Bret         12 Souderton Area       133-10.00                    
 12 Moyer, David        11 Central Bucks East   132-08.00                    
 13 Landis, Josiah      10 Pennridge            130-02.00                    
 14 Johnson, Evan       12 Central Bucks West   128-01.00                    
 15 Mchoul, Josh        11 North Penn           125-03.00                    
 16 Conley, Tom         12 Central Bucks East   121-01.00                    
 17 Dunlap, Hayden       9 North Penn           114-00.00                    
 18 Chen, Alec          11 Central Bucks South  113-01.00                    
 19 Holloman, Frank     10 Souderton Area       106-03.00                    
 20 Dixon, Luke         11 Pennridge            102-09.00                    
 21 Johns, Tyler        11 North Penn            99-03.00                    
 22 Schmidt, Kyle       11 Souderton Area        99-00.00                    
 23 Moore, Qwame        10 William Tennent       98-01.00                    
 24 Elbanna, Omar       10 William Tennent       87-01.00                    
=============================================================================
                          Men - Team Rankings - 18 Events Scored             
=============================================================================
    1) Pennridge                  201        2) Central Bucks East        178
    3) Central Bucks West         145        4) North Penn                134
    5) Central Bucks South        108        6) William Tennent            59
    7) Souderton Area              43