Ultimate Sports - Contractor License                     5/11/2018 - 4:51 PM
      SOL Continental Conference Championships - 5/11/2018 to 5/12/2018      
                             Central Bucks South                             
 
Event 8  Boys 200 Meter Dash
8 Advance:  Top 1 Each Heat plus Next 5 Best Times
=========================================================================    
 League Meet: M 21.84  2017        Joe Manetta, Central Bucks West           
                22.84  D1 District 1 Qualifier                               
    Name                    Year School                 Prelims        H#    
=========================================================================    
Preliminaries                                                                
  1 Dimon, Anderson           11 Pennridge              M 21.69QD1      3    
  2 Cannon Jr, Michael        11 Central Bucks South      22.31QD1      2    
  3 Delgado, Fernando          9 William Tennent          22.45QD1      1    
  4 Nash, John                12 Pennridge                22.04qD1      3    
  5 Katona, Roman             10 Central Bucks West       22.50qD1      1    
  6 Montminy, A.J.            12 William Tennent          22.59qD1      2    
  7 Wakefield, DeAndre        10 Souderton Area           22.69qD1      3    
  8 Gabrys, Paul              12 Central Bucks South      22.76qD1      3    
  9 Benson, Luke              11 Central Bucks West       22.79 D1      3    
 10 Galante, Joe              12 Central Bucks South      22.92         1    
 11 Knipe, Wyatt              10 Central Bucks East       22.96         2    
 12 McCool, Liam              10 Pennridge                23.00         3    
 13 Zander, Gavin             12 Central Bucks East       23.01         1    
 14 Williams, Zane            12 Central Bucks West       23.31         1    
 15 Gentile, Tommy            12 Central Bucks South      23.38         2    
 16 Melton, Trevor             9 Souderton Area           23.46         3    
 17 Lopez, Marcos              9 Central Bucks East       23.52         1    
 18 Iadonisi, Nick             9 William Tennent          23.81         3    
 19 Zlotin, Alan              10 Central Bucks West       23.94         1    
 20 Miller, Evan              11 Pennridge                23.98         2    
 21 Nicholas, Paul            10 Central Bucks West       24.29         2    
 22 Haschets, Andrew          11 Central Bucks West       24.38         1    
 23 Soubik, Branden           10 North Penn               24.43         2    
 24 Suresh, Akaash            10 Central Bucks South      24.45         2    
=============================================================================
                          Men - Team Rankings - 1 Events Scored              
=============================================================================
    1) Central Bucks West          10        2) Pennridge                   8
    3) Central Bucks East           6        4) North Penn                  5
    5) Central Bucks South          4        6) Souderton Area              3